Grab them before they are gone! Only 1-2 pieces left of these pieces.
-
Blue Flower Agate Stones
Regular price $22 - $28Regular priceUnit price perSale price $22 - $28 Sale -
Chalcedony Quartz Hematite Points
Regular price $38 - $64Regular priceUnit price perSale price $38 - $64 Sale -
SaleOcean Jasper Pyramid
Regular price $36 - $68Regular priceUnit price per$58.00Sale price $36 - $68 Sale -
Pink Amethyst Hearts
Regular price $185 - $235Regular priceUnit price perSale price $185 - $235 Sale -
Pink Agate Candle Holders
Regular price $22 - $28Regular priceUnit price per$28 - $33Sale price $22 - $28 Sale -
SaleOcean Jasper Point
Regular price $35 - $66Regular priceUnit price per$68.00Sale price $35 - $66 Sale -
Lepidolite Spheres with Pink Tourmaline
Regular price $68 - $90Regular priceUnit price perSale price $68 - $90 Sale -
Pistachio Calcite Spheres
Regular price $88.00Regular priceUnit price perSale price $88.00 Sale -
Pink Polychrome Jasper Flame
Regular price $52 - $88Regular priceUnit price perSale price $52 - $88 Sale -
Flower Agate Crystals
Regular price $12 - $33Regular priceUnit price perSale price $12 - $33 Sale -
Pink Agate Crystal Heart
Regular price $165.00Regular priceUnit price per$222.00Sale price $165.00 Sale -
Teal Aventurine Flame
Regular price $115 - $135Regular priceUnit price per$222 - $235Sale price $115 - $135 Sale -
Clear Quartz Moon Display
Regular price $95 - $120Regular priceUnit price perSale price $95 - $120 Sale -
Green Aventurine Fish
Regular price $55 - $88Regular priceUnit price perSale price $55 - $88 Sale -
SaleDruzy Agate Hearts
Regular price $35 - $75Regular priceUnit price per$125.00Sale price $35 - $75 Sale -
SaleHowlite Moon Bowls
Regular price $12 - $26Regular priceUnit price per$16 - $33Sale price $12 - $26 Sale -
Included Quartz Spheres
Regular price $33 - $80Regular priceUnit price per$45 - $100Sale price $33 - $80 Sale -
A Grade Quartz & Smoky Quartz
Regular price $80 - $111Regular priceUnit price per$111 - $150Sale price $80 - $111 Sale -
Rose Quartz Hearts
Regular price $28 - $48Regular priceUnit price perSale price $28 - $48 Sale